Začátky a vznik MZcarp

Historie

Výrobou compositových kober jsem se zabýval už v roce 2013, protože jsem si myslel, že házet těžkou plastovou nebo hliníkovou kobrou je kolikrát dosti až příliš náročné. Ještě v září téhož roku mě zastavilo zranění. Podstoupil jsem několik operací kloubu na pravé ruce a čtrnáct měsíců jsem nemohl dělat vůbec nic. Takže na světlo se tento výrobek dostal bohužel až teď. Někdo může říct, že vlak tomuto výrobku už ujel, ale já si myslím, že můj výrobek bude jedinečný, už jenom kvůli průměru boilí, který je kobra schopná pojmout, tak i kvalitou zpracování. 

Zabývám se již 15 let výrobou věcí z materiálu, jako je skelné, uhlíkové a kevlarové vlákno. Chtěl bych tyto výrobky ještě více začlenit do rybářského světa díky jejich kvalitě a mechanické i povětrnostní odolnosti. Zatím se sice jedná o první vlaštovku, ale další věci se již chystají. Ve výrobě je velice variabilní kaprový stojan. Bude se jednat o výrobek, který bude určen všem milovníkům kaprařiny, a který bude užitečný hlavně na velice těžko přístupných místech.V neposlední řadě budu do budoucna vyrábět další rybářské doplňky. Do léta mám v plánu začít také výrobu boilí.

S pozdravem, Milan Žejdlík, majitel MZCarp

Doufám, že všichni rybáři, co si mé výrobky zakoupí, budou nad míru spokojeni. Veškeré reakce, kladné i záporné, velice rád otisknu. Myslím si, že veškeré reakce přispějí ke zkvalitnění výroby a tedy i samotných výrobků. Jsem toho názoru, že co člověk, to jiný názor a já si těch rozumných názorů velice vážím. Ať Vám mé výrobky skvěle slouží.

S pozdravem Žejdlík Milan.