O MZcarp

Jsme firma, zabývající se výrobou rybářských potřeb z uhlíku, kevlaru a compositních materiálů.
Naší cílovou skupinou jsou převážně kapraři a všichni vášnivý rybáři. Vyrábíme prvotřídní produkty světové kvality. Snažíme se na trh přijít s novým konceptem výroby, kde klademe důraz na 100% kvalitu, ne kvantitu.
Věříme, že Vám naše produkty budou plně sloužit! 

Za firmu MZcarp, Milan Žejdlík


Začátky a vznik MZcarp

Historie

Výrobou compositových kober jsem se zabýval už v roce 2013, protože jsem si myslel, že házet těžkou plastovou, nebo hliníkovou kobrou je kolikrát dosti až příliš náročné. Ještě v září téhož roku mě zastavilo zranění. Podstoupil jsem několik operací kloubu na pravé ruce a čtrnáct měsíců jsem nemohl dělat vůbec nic. Takže na světlo, se tento výrobek dostal, bohužel, až teď. Někdo může říct, že vlak tomuto výrobku již ujel, ale já si myslím, že můj výrobek bude jedinečný, už jenom kvůli průměru boilie, který je kobra schopná pojmout, tak i kvalitou zpracování. 

Začátky

Zabývám se již 15 let výrobou věcí z materiálu, jako je skelné, uhlíkové a kevlarové vlákno. Chtěl jsem tyto výrobky ještě více začlenit do rybářského světa, díky jejich kvalitě a mechanické i povětrnostní odolnosti. Zatím se sice jedná o první vlaštovky, ale další věci se již chystají. Ve výrobě je velice variabilní kaprový stojan. Bude se jednat o výrobek, který bude určen všem milovníkům kaprařiny, a který bude užitečný hlavně na velice těžko přístupných místech. V neposlední řadě budu do budoucna vyrábět další rybářské doplňky. Doufám, že všichni rybáři, co si naše výrobky zakoupí, budou nad míru spokojeni. Veškeré reakce, kladné i záporné, velice rád otisknu. Myslím si, že veškeré reakce přispějí ke zkvalitnění výroby a tedy i samotných výrobků. Jsem toho názoru, že, co člověk, to jiný názor a já si těch rozumných názorů velice vážím. Ať Vám naše výrobky skvěle slouží.

S pozdravem, Žejdlík Milan.